• दृष्टि खबर

नेपाल रेडक्रस सोसाइटी काभ्रे जिल्ला शाखाले सुरक्षाकर्मीलाई स्वास्थ्य सामाग्री सहयोग गरेको छ । कोभिड नियन्त्रणमा सघाउ पुर्याउने योजना अन्तर्गत आज जिल्ला विपद व्यवस्थापन समिती अध्यक्ष एवं प्रमुख जिल्ला अधिकारी शिवराम पोखरेललाई स्वास्थ्य सामाग्री हस्तान्तरण गरिएको रेडक्रस काभ्रे शाखाका उप–सचिव प्रदीप सापकोटाले जानकारी दिए । सुरक्षा निकाय जनपथ तथा सशस्त्र प्रहरी एवं नेपाली सेनालाई स्वास्थ सामाग्री अन्तर्गत मेडिकल माक्स ४ हजार थान , सेनिटाइजर १० लिटर तथा स्ट्रेचर २ थान, डेथ बडि व्याग १० थान नेपाल रेडक्रस सोसाइटी काभ्रे शाखाका संयोजक नारायण ढुंगानाले हस्तान्तरण गरेका हुन ।

केहिदिनमा नै नेपाल पत्रकार महासंघ जिल्ला शाखा काभ्रेलाई मेडिकल माक्स, सेनिटाइजर, फेससिल्ड जस्ता स्वास्थ सामाग्री उपलब्ध गराउने उनले जानकारी दिए । यस्तै आफ्ना विभिन्न उपशाखाहरु मार्फत रेडक्रसकर्मि, स्वयंसेवकहरु, होम क्वारेन्टाइनमा बसेका व्यक्तिहरुलाई मेडिकल माक्स, फेससिल्ड, सेनिटाइजर तथा स्थानिय पालिकाहरुमा स्थापना गरिएका विभिन्न आइसोलेशनहरुमा मेडिकल माक्स, पिपिइ जस्ता स्वास्थ सामाग्री वितरण गर्ने कार्यक्रम तय भएको रेडक्रस काभ्रे शाखाका उपसचिव सापकोटाले जानकारी दिएका छन् ।

तपाईको प्रतिक्रिया